O značce FS

Kosmetická řada Fytofontana Stem Cells s kmenovými buňkami, představuje vědecký vrchol kosmetických přípravků. Desetiletí trvající vědecké výzkumy Dr. Fikera, vysoký obsah nejmodernějších účinných látek a jejich jedinečná kombinace zaručuje, že řada Fytofontana Stem Cells představuje nejvyšší kategorii kosmetických přípravků v péči o pleť – cosmeceuticals.

Schopnost regenerace pokožky se postupem času výrazně snižuje, což způsobují dospělé kmenové buňky, jejichž aktivita se postupem času zhoršuje. Pokožka zůstává mladá a zářivá jen pokud jsou kmenové buňky aktivní. Pokud jsme schopní tyto kmenové buňky chránit a znovu aktivovat, pleť se neustále obnovuje a působí mladistvým dojmem.

Tajemství inovace spočívá v jedinečné kombinaci TrioStem3 komplexu a peptidů:

  • TrioStem3 Complex představuje novou inovaci v kosmetologii. Obsahuje aktivátor humánních kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a výtažek kmenových buněk švýcarského jablka. Tento biotechnologický komplex z kmenových buněk obsahuje kompletní genetické informace potřebné k celkovému obnovení pokožky: aktivaci kmenových buněk, posílení komunikace mezi buňkami a aktivaci genů, které zlepšují strukturu pokožky.
  • Pro dosažení dokonalé korekce chyb pokožky doplnil Dr. Fiker do svých receptur peptidy s intenzivním protivráskovým a regeneračním účinkem a další látky určené na specifické problémy pleti. Pokožka se díky nim stává zářivou a zdravou.

Výsledky jsou viditelné: mimické vrásky se vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou.